Manisa Haberleri

AK Parti Kozlu İlçe Başkanlığı İftar Verdi

Haber 05.07.2015 17:33 Pazar
AK Parti Kozlu İlçe Başkanlığı tarafından iftar programı düzenlendi.
Kozlu ilçesinde bir restoranda gerçekleştirilen programa AK Parti Zonguldak Milletevkili Hüseyin Özbakır, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, eski milletvekilleri, il genel meclisi üyeleri ve parti temsilcileri katıldı.
İlçe Başkanı Ahmet Özdemir’in ardından kürsüye gelen Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, “Bu tip toplantılar birlik ve beraberliğimizin ifadesidir. Ramazan ayında aramızdaki kırgınlıkları işte bu tip toplantılarla aramızdaki kaynaşmayı sağlayan nadide günlerdir. O yüzden biz de Ramazan ayı boyunca gerek mahallelerimizde gerekse halkımızın arasında bu iftar toplantılarını yapacağız. Bir kısmını yaptık. İnşallah devamını da yapacağız. Allah yardımcımız olsun” dedi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır ise “Bu gün gerçekten sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duydum. Özlemişim. Meclisteki çalışmalarımız başladı. Ancak henüz hükümeti kuramadığımız için çalışmalar sürüyor. İnşallah hükümet kurulursa Zonguldak’ın sorunlarıyla ilgili olarak daha büyük çalışmalara gireceğiz. Sözümüzün de arkasındayız. İnşallah devam edeceğiz” şeklinde konuştu.