Manisa Haberleri

Erciyes Üniversitesi Web Sayfasını Yeniledi

Haber 06.07.2015 11:33 Pazartesi
Akademik başarıları, sürekli gelişen ve yenilenen yapısıyla tanınan Erciyes Üniversitesi, resmi web sitesini de yenileyerek kullanıcıların hizmetine sundu.
Son altı aylık süre içerisinde web sayfası özelinde IOS ve ANDROID uygulamaları, İngilizce ara yüz gibi köklü değişikliklerde bulunan Erciyes Üniversitesi’nin son çalışması kurumun resmi web sitesinin yenilenmesi oldu.
Erciyes Üniversitesi’nin yeni web sayfasının güncel web teknolojileri ve kullanıcı deneyimleri göz önünde bulundurularak modern tasarım çalışmaları yapılarak ziyaretçilerin kullanımına sunuldu. Konu hakkında açıklama yapan Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamza Çakır, kendini sürekli yenilemeyi amaç edinmiş bir üniversite olmanın son örneğinin Erciyes Üniversitesi Web Sayfası olduğunu söyledi. Erciyes Üniversitesi’nin yeni web sayfasında, üniversite ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen bilim adamları ve öğrencilere yönelik şehir imkânları, kampüs imkânları, fakülte-bölüm içerikleri hakkında her türlü güncel içeriklerin ziyaretçilere sunulduğunu ifade eden Rektör Prof. Dr. Hamza Çakır, sitenin üniversiteye kayıt yaptıracak öğrencilerin tercih zamanına yetiştirilmek için büyük bir titizlik ve ivedilikle yapıldığının altını çizdi.