Manisa Haberleri

Truva Turizm Başarılı Personellerini Ödüllendirdi

Haber 01.03.2016 09:22 Salı
Çanakkale Truva Turizm, Ocak ve Şubat ayında başarılı olan personellerini çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. Düzenlenen gecede, ‘İş Hayatında İletişim’ seminerine katılan personele de sertifikaları verildi.
Çanakkale Truva Turizm personeli, düzenlenen yemekte bir araya geldi. Çanakkale Truva Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Demir, Yönetim Kurulu üyesi Rahmi Durmaz, Genel Müdür Şenol İpek, Şirket Koordinatörü Yeşim Monus, İşletme Müdürü Ferdi Özerdem, Truva Petrol Restoran İşletme Müdürü Levent Kılıç ve çalışanların katıldığı yemekte konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Kılıç, “Çanakkale’nin markası Truva Turizm olarak, iştirakimiz olan bütün şirketlerimizle 2016 yılında yeni yatırımlar kararı aldık. Yatırımların en önemlisi de şüphesiz, insana yapılan yatırım. Bu nedenle, bu tür organizasyonları çok önemsiyoruz. Şirket içerisinde düzenlediğimiz, ‘İş hayatında iletişim’ eğitiminin oldukça verimli geçtiğini görüyoruz. Bu gibi eğitimlere bundan sonra da devam edeceğiz. Çanakkale Truva Turizm olarak, hem yatırımlarımızı sürdüreceğiz, hem de Çanakkale halkına, en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapacağız. İş dünyasında artık rekabet çok hızlı. Buna ayak uydurmak için, kendimizi sürekli geliştirmeliyiz. Bu gelişime ayak uydurmak için de tüm çalışanlarımızın elinden gelen öz veriyi göstereceklerinden eminim” dedi.
Çanakkale Truva Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Demir, yapılan yatırımlarla yeni iş sahaları açmak, yeni istihdam alanları oluşturmaktan mutlu olduklarını söyleyerek, “Çanakkale’mizin bir markası olan Truva Turizm, artık faaliyet gösterdiği tüm alanlarda en iyi hizmeti veren firma haline geldi. Bunun sürdürülebilir olması için de en büyük görev çalışanlarımıza düşüyor” diye konuştu. Ardından, Ocak ve Şubat aylarının en iyi personelleri seçilen Göksel Doğan ve Bengü Onay’a hediyelerini Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Kılıç verdi. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Demir, Yönetim Kurulu Üyesi Rahmi Durmaz, Genel Müdür Şenol İpek ve Şirket Koordinatörü Yeşim Monus, düzenlenen eğitime katılanlara sertifikalarını teslim etti.