Manisa Haberleri

Belkıs Mahallesi’ne Yeni Park Yapılıyor

Haber 01.03.2016 10:15 Salı
Şehitkamil Belediyesi, Belkıs Mahallesi’nde yeni bir park yapımına başladı. Park yapımı, mahalleli tarafından memnuniyetle karşılandı.
Hizmetlerinin odağına insanı alan ve insan hayatına yatırım yapan Şehitkamil Belediyesi, bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor. Mahalle sakinlerinin daha modern yaşam alanlarına kavuşmaları adına park yapımını önemseyen Şehitkamil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Belkıs Mahallesi’nde yeni bir parkın yapım çalışmasına başladı. Yapımının kısa sürede tamamlanması hedeflenen park, mahalle halkının keyifle vakit geçireceği bir alan olacak. Belkıs Mahalle Muhtarı Cahit Günay, “Mahallemize güzel bir park yapılmaktadır. Belediyenin çalışmalarından çok memnunuz. Burası daha önce bir çöplük gibiydi. Şu an burada güzel binalar, güzel parklar yapılıyor. Şu anda park çalışması, kilit taşı çalışması yapılmaktadır. Şehitkamil Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’na Mahallemize kazandıracağı parktan dolayı teşekkür ediyorum, bu tür hizmetlerinin devamını diliyoruz” dedi.
“PARKA ÇOK İHTİYAÇ VARDI”
Güzel bir parkın mahallelerine kavuşturulacağını dile getiren Belkıs Mahalle sakinleri ise, “Belediyemiz burada çok güzel bir park yapıyor. Allah, razı olsun. Bu park muhtarımızın talebiyle yapılıyor. Bu alana binalar yapıldı. Daha sonra çevre düzenlemesi yapıldı. Çok güzel bir alan oldu. Yapılan çalışmalardan çok memnunuz. Park içinde oturma alanı, çocuk eğlenme yerleri olacak. Mahallemizde park yapılmasına çok ihtiyaç vardı. Aileler, çocuklar için gerçekten büyük ihtiyaç vardı. Belediye Başkanına çok teşekkür ediyoruz ve çalışmalarının devamını diliyoruz” diye konuştu.