Manisa Haberleri

Clk Uludağ Elektrik’ten Balıkesir’e Yeni Ödeme Merkezi

Haber 01.03.2016 12:54 Salı
CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş, müşterilerinin daha rahat ödeme yapabilmesi için Balıkesir Gazi Bulvarında Müşteri İşlem Merkezi’ni hizmete açtı.
CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş, Balıkesir’de Gazi Bulvarı’na "Hayatı aydınlatıyoruz" sloganı ile yeni Müşteri İşlem Merkezi’ni açtı. Açılış törenine Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, CLK Uludağ Elektrik Perakende Şirketi Genel Müdürü Ali Erman Aytac, Balıkesir Uludağ Elektrik Müdürü Taşkın Yıldız, bölge müdürleri, daire başkanları, sivil toplum örgütleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta kısa bir konuşma yapan Aytac, "CLK Balıkesir Uludağ Elektrik olarak bundan sonra Balıkesir’de daha ferah bir ortamda müşterilerimizi ağırlayıp, tahsilat işlemlerini yapacağız. Sadece merkezde değil, ilçelerimizde de Müşteri İşlem Merkezlerimizi kuracağız" dedi.
Konuşmanın ardından yeni hizmet merkezinin açılışı gerçekleştirildi. Açılış kurdelesini Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve CLK Uludağ Elektrik Perakende Şirketi Genel Müdürü Ali Erman Aytac birlikte kesti.