Manisa Haberleri

4000. Bebek Paketini Başkan Eşkinat Verdi

Haber 01.03.2016 13:05 Salı
Süleymanpaşa Belediyesi’nin yeni doğum yapan ailelere “Hoş Geldin Bebek” adı altında bebek paketi hediyesinde 4 bin pakete ulaşılırken, 4000. paketi Başkan Ekrem Eşkinat verdi.
Yeni doğum yapan mutlu aileleri hastanede ziyaret eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 4000. “Hoş Geldin Bebek” paketini teslim ederken, “Yaklaşık bir buçuk yıl önce başlattığımız bu proje ile dünyaya Süleymanpaşa’dan merhaba diyen 4 bin bebek ve dört bin aileye ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ailelerimizin bu güzel günlerinde yanında olmak, onların mutluluğunu paylaşmak bizleri de çok mutlu ediyor. Bugün dört bininci bebek paketimizi ailemize teslim ederken yeni doğum yapan ailelerimize evlatlarının hayırlı olmasını sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesini diliyorum” dedi.
Bir yılı aşkın bir süredir devam eden bebek paketi projesinde her gün Süleymanpaşa ilçesinde doğum hizmeti veren hastaneler Süleymanpaşa Belediyesi ekiplerince ziyaret edilerek bebek sahibi olma mutluluğu yaşayan ailelere içeriğinde battaniye, bebek bezi, biberon, önlük, bebek bakım kılavuzu ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat tarafından kaleme alınmış mektup bulunan “Hoş Geldin Bebek” paketi hediye ediliyor.