Manisa Haberleri

AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, GATA’da Tedavi Gören Yozgatlı Gazi Astsubay’ı Ziyaret Etti

Haber 01.03.2016 16:23 Salı
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde terörle mücadele operasyonlarında yaralanarak gazi olan Yozgatlı Astsubay Adem Pusmaz’ı tedavi gördüğü GATA’da ziyaret etti.
AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel ve belde belediye başkanları ile Diyarbakır’ın Sur ilçesinde yürütülen terörle mücadele operasyonunda ağır yaralanan Astsubay Adem Puzmaz’ı tedavi gördüğü GATA’da ziyaret etti. AK Parti Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül, Astsubay Adem Pusmaz’ın Yozgatlı ve hemşehrisi olduğunu belirterek, “Kardeşimiz, terörle mücadele sırasında büyük kahramanlıklar göstermiş ve yaralanarak gazi olmuştur. Kendisine ve bütün gazilerimize yüce Allah’tan şifa diliyorum.” dedi.
Gazi Pusmaz’ı bir hemşehri olarak yalnız bırakmamak, kendilerinden bir isteğinin olup olmadığını, kendilerinin üzerine düşen bir görev var ise yapmak için ziyaret ettiklerini ifade eden Akgül, “Vatanımızın bölünmez birlik ve bütünlüğü için devletimizin terörle mücadelesi sürecek. Kesinlikle bölücülere taviz verilmeden ülkemiz bütün teröristlerden temizlenene kadar mücadelemiz devam edecek, hiçbir gazi ve şehidimizin kanı yerde kalmayacaktır." ifadelerini kullandı.