Manisa Haberleri

Piazza, Kadınlar Gününe Güzellik Katıyor

Haber 02.03.2016 10:47 Çarşamba
Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bünyesindeki kozmetik devi markalarla iş birliği yaparak, Şanlıurfalı kadınlara 8 Mart’a özel birbirinden güzel hediyeler sunuyor.
Kadınların hakları için mücadele ettikleri günün anısına ilan edilen “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nde güzelliğin yolu Piazza AVM’den geçecek. Ziyaretçilerine yılın 365 günü kaliteli ve hesaplı alışveriş fırsatları sunmakla beraber, özel gün ve haftalara özel çeşitli kampanya ve etkinliklere de özen gösteren Şanlıurfa Piazza AVM, 8 Mart’ta güzelliğine düşkün kadınları mutlu edecek.
"HEDİYE SETLERİ KADINLARI BEKLİYOR"
1-10 Mart tarihleri arasında ve hafta içi günler için geçerli olacak kampanyada, aynı gün içinde 75 TL alışveriş yapan ziyaretçilere Flormar Makyaj Seti, 100 TL alışveriş yapan ziyaretçilere ise Yves Rocher Kişisel Bakım seti hediye edilecek. 75 TL ya da 100 TL ve üzeri alışverişlerini belgeleyen fiş ya da faturalarla danışma birimine başvuran Piazza Club üyeleri, hediye setlerini hemen alabilecekler. Piazza Club üyesi olmayan ziyaretçiler, yine danışma biriminde bir form doldurarak, kartın ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilecekler. Her katılımcı bir adet hediye set alma hakkına sahip olacak.
Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gün olan Dünya Kadınlar Günü, 8 Mart 1857 tarihinde ABD’nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisinin hakları için mücadele başlattıkları günün anısına düzenleniyor. Türkiye’de ise ilk kez 1921 yılında kutlanmaya başlandı.