Manisa Haberleri

Saygılı: ’Gönül Örgüsü İle Kandil Yakmaya Davet Ediyoruz’

Haber 02.03.2016 11:44 Çarşamba
Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Türk Kızılayı ve Hürriyet gazetesinin işbirliğiyle başlattıkları ‘Gönül Örgüsü Kampanyası’na’ destek çağrısında bulundu.
Ramazan Saygılı, savaşta ve barışta, doğal afetlerde, ihtiyaç duydukları her zaman insanlara yardım elini uzatan Türk Kızılayı’nın, başlatıldığı kampanyaya Adanalılardan destek beklediğini duyurdu. Saygılı,"İhtiyaç sahipleri için, özellikle zor kış koşullarından olumsuz etkilenen mağdur çocuklar ve kimsesiz yaşlılar için planlanan bu kampanya kapsamında kazak, hırka, atkı, bere vb. soğuktan koruyacak el örgüsü ürünler yardım olarak toplanacaktır" dedi.
Saygılı, "Gönül Örgüsü" kampanyasına katkıda bulunmak isteyen Adanalıların ürünlerini 15 Mart’a kadar D&R mağazalarına veya Kızılay Adana şubesine ulaştırabileceklerini bildirdi.
Yardım eli uzatmak isteyen vatandaşlarım ve tüm sivil toplum kuruluşlarının insanlık için aynı platformda birleşmesi gerekliliğini söyleyen Saygılı, “Adana’dan, duyarlılığını bu kampanya için sergilemesini bekliyoruz. Tüm hemşerilerimin ihtiyaç sahiplerinin gönüllerinde kandil yakmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.