Manisa Haberleri

Kendi Yaptıkları Yiyecekleri Mehmetçiklere Gönderdiler

Haber 02.03.2016 12:50 Çarşamba
Tokat’ın Erbaa ilçesinde Erbaa Belediyesi Kadın Meclisi Diyarbakır’un Sur ilçesinde görev yapan güvenlik güçlerine kendi yaptıkları yiyeceklerden oluşan gıda paketleri gönderdi.
Kadın Meclisi üyeleri ve vatandaşlar Diyarbakır Sur’da görevli güvenlik güçlerine moral vermek amacıyla kendi evlerinde ev yapımı reçel, kek, poğaça, börek, yaprak sarma hazırladı. Hazırlanan yiyecekler daha sonra paketlenerek Sur’daki güvenlik güçlerine gönderildi.
Erbaa Belediyesi Kadın Meclisi Meclis Başkanı Havva Öztürk Yıldırım yaptığı açıklamada, “Terörle mücadelenin sürdüğü şehirlerimizde görev yapan güvenlik güçlerimize moral desteği sağlamak için başlattığımız projeye meclis üyelerimiz ve vatandaşlarımız destek verdi. Erbaalı kadınlar evlerinde ev yapımı reçel, kek, poğaça, börek, yaprak sarma gibi yiyecekler hazırladılar. Meclis üyelerimiz ve vatandaşlarımızın desteği ile güneydoğuda hainlere karşı mücadelesini sürdüren güvenlik güçlerimize moral desteği sağlamak istedik. Hazırlanan bu ürünleri teröre karşı kararlılıkla mücadelenin sürdüğü bölgeye gönderdik” dedi.