Manisa Haberleri

Zincirlikuyu’ya Su Sporları Merkezi Müjdesi

Haber 02.03.2016 14:29 Çarşamba
Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, bilgilendirme toplantıları kapsamında Zincirlikuyu Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer’in de katıldığı toplantıda Başkan Ataç, Zincirlikuyululara su sporları merkezi açılacağının müjdesini verdi. Başkan Ataç, “Zincirlikuyu bölgesinde yakında gerçekleştirmek istediğimiz bir proje var. Yeni Camii bitişiğinde yaklaşık 1,5 dönüm bir arazimiz var. O noktada meclisimizde görüşerek bir büyük Su Sporları Merkezi yapılmasını sağlayacağız. Bu mahalledeki her yaştaki insanın kullanabileceği bir merkez olarak Tepebaşı’na değer katacak. Özellikle çocukların, gençlerin ve biz yaştaki insanların kullanacağı bir Su Sporları Merkezi olacak. Benim hedefimde şu var, nasıl Şirintepe de bir ağız diş sağlığı merkezi açtık, çocuklarımızın ağzında çürük diş kalmasın dedik, burada da yüzme bilmeyen çocuğumuz kalmasın istiyoruz. Burada yapılacak bir yatırım Zincirlikuyu ve komşu mahalleleri kapsayacak bir yatırım olacak” diyerek Tepebaşı’na kazandırılacak yeni su sporları merkezinin müjdesini verdi.
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer de, “Öncelikle başkanımıza bu toplantı için teşekkür ediyorum. Bu benim sizlerle buluşmam için büyük bir fırsat. Ben burada sizin sorunlarınızı ve istekleriniz dinleyeceğim ve Ankara’da sizin istek ve şikayetlerinizi dile getirmekle görevli olan bir kardeşinizim. Yapılacak işlere naçizane bir katkım olursa çok memnun olurum” dedi.