Manisa Haberleri

İhlas Koleji’nde İngilizce Şov

Haber 03.03.2016 12:02 Perşembe
İngilizce eğitimini eğlenceli yöntemlerle gerçekleştiren İhlas Koleji’nde keyifli bir Stage Star Şov (Sahne Yıldızı Gösterisi) gerçekleştirildi.
Özel Bahçelievler İhlas İlkokulu ve Ortaokulu tarafından düzenlenen şovda öğrenciler performanslarıyla büyük alkış aldı. Okul yöneticilerinin ve öğrenci velilerinin izlediği programda tiyatro gösterileri, skeçler ve şarkılar ilgiyle takip edildi.
Çeşitli hikayeleri başarıyla sahneleyen öğrenciler karaoke gösterilerinde de tüm hünerlerini ortaya koydular. Ayrıca okuldaki gelişmelerle ilgili İngilizce haberler sunuldu.
Programın sonunda her sınıftan okulun ilk döneminde elektronik kütüphane MyOn programında en çok kitap okuyan öğrencilere, dönem başından dönem sonuna kadar İngilizcesini en çok geliştiren öğrencilere ve her sınıfta dönem sonu İngilizce not ortalaması en yüksek öğrencilere sertifikaları verildi.
Özel Bahçelievler İhlas İlkokulu ve Ortaokulu Okul Müdürü Server Gürsoy, gösterileri için öğrenciler ile öğretmenlere teşekkür etti ve İngilizce eğitiminde pratik uygulamaların büyük önem taşıdığını vurguladı.