Manisa Haberleri

Demirci Otogarı’nda Çile Bitiyor

Haber 03.03.2016 12:01 Perşembe
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci Otogarı’nda bozulan beton zemini yenilemeye başladı. Özellikle yağışlı havalarda hem sürücülere hem de yolculara büyük sıkıntı oluşturan zeminin en kısa zamanda tamamlanacağını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Yaklaşık 1 milyon TL harcanarak yenilenecek olan zemin artık çile olmaktan çıkacak” dedi.
Demirci’de otogar içerisinde bozulan beton zemin Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yenilenmeye başlandı. Zamanla yağışlarında etkisiyle bozulan zeminin sürücüler ve yolculara büyük sıkıntı oluşturduğunu ifade eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Otogarda çalışmalarımızı başlattık. Hedefimiz kısa sürede beton zemini yenileyip, sürücülerimize ve yolcularımıza nefes aldırmak. Yaklaşık 1 Milyon TL’ye mal olacak olan bu çalışma tamamlandığında otogar zemini artık çile olmaktan çıkacak” dedi.
Demirci’de bu çalışmanın daha önce başlayacağını ancak yağışlı havanın çalışmaları etkilediğini dile getiren Gençoğlu, “Ben otogar esnafımız ve Demircili hemşerilerimizden biraz sabırlı olmalarını istiyorum. Ekiplerimiz Otogarda yoğun mesai harcıyorlar. Amacımız kimseyi mağdur etmeden çalışmaları biran önce tamamlamak” diye konuştu.