Manisa Haberleri

İş Adamı Rona Yırcalı, Syal’ı Ağırladı

Haber 03.03.2016 15:26 Perşembe
Merhum İş adamı Sırrı Yırcalı’nın inşa ettirdiği Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Okul Müdürü ve Okul Aile Birliği Başkanı, iş adamı Rona Yırcalı’yı ziyaret etti.
Merhum Sırrı Yırcalı’nın inşa ettirip Türk Milli Eğitimine armağan ettiği Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi’nin öğretmenleri ve Aile Birliği üyeleri, iş adamı Rona Yırcalı’yı makamında ziyaret edip, okulla ilgili çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu. Gerçekleşen ziyarette, okul müdürlüğüne yeni atanan Mürsel Gündoğdu ile birlikte Matematik Öğretmeni Eda Korkmaz, Biyoloji öğretmeni Seher Dalgıç, Okul Aile Birliği Başkanı Devin Dağlı, Başkan Yardımcısı Aslı Altan, üyeler Saime Duran, Handan Savaş, Figen Seymen, Sebahat Bayhan, Sema Kanık, Gülşen Yazıcı ve Hicran Yıldırım, okulun ilk aile birliği üyelerinden Atila Ağabeyoğlu’da hazır bulundu.
2015/2016 Eğitim ve Öğretim yılı içerisinde şimdiye kadar gerçekleştirilen ve bundan sonra gerçekleştirilecek olan faaliyetlerin konuşulduğu toplantıda, okul müdürü ve aile birliği üyelerinden bilgi alan Yırcalı, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.
Toplantının sonunda hatıra fotoğrafı çekimi ile birlikte, Okul Müdürü Mürsel Gündoğdu ile Okul Aile Birliği Başkanı Nevin Dağlı, Rona Yırcalı’ya okula yaptığı katkılarından dolayı çiçek takdim ederek teşekkürlerini ifade ettiler.