Manisa Haberleri

’’Bağımlılığımız Hayat, Bağlılığımız Sağlık Olsun’’ Projesi

Haber 04.03.2016 10:56 Cuma
Bilecik Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Yeşilay Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ’’Bağımlılığımız Hayat, Bağlılığımız Sağlık Olsun’’ projesinin bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirildi.
Bilecik Belediyesi Sosyal Tesisleri Aile Çay Bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe; Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Milli Eğitim Müdür İsmail Altınkaynak, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Celalettin Tospatlı, Müftü Yardımcısı Asım Ceylan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammed Akgül, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Tetik katıldı.
’’BİR KİŞİYİ BİLE BAĞIMLILIKTAN VE KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KURTARIRSAK İYİDİR’’
Proje hakkında kısa bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Selim Yağcı, ’’Bilecik Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde güzel bir çalışmayı daha gerçekleştiriyoruz. Bu tür aktiviteleri farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştiriyoruz. Bir kişiyi bile gerçekten bağımlılıktan ve kötü bir alışkanlıktan kurtarsak, bu gerçekten çok önemli bir sonuç olur. Bu anlamda böyle güzel bir faaliyete katkı sunan bütün paydaşlara ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, etkinlikte vatandaşlara Yeşilay şapkası ve rozeti takılmasının ardından, protokol üyelerinin birlikte fotoğraf çektirmesiyle etkinlikte son buldu.