Manisa Haberleri

Sürelsan Konservatuarı’ndan Finike’de Türkü Ziyafeti

Haber 04.03.2016 12:33 Cuma
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Finike’de Türk Halk Müziği Konseri verdi.
İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Finike’de Türk Halk Müziği konseri vererek Finikelilere unutulmaz anlar yaşattı. İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı’nın Finike’de verdiği Türk Halk Müziği Konseri yoğun ilgiyle karşılanırken, saz heyeti ve dört solistin icra ettiği konserde Türk Halk Müziği Bölüm Başkanı Nihat Akçer de solo türküler seslendirdi. Türkülerle kah hüzünlenip kah eğlenen Finikeliler unutulmaz bir gece yaşadı.
Konseri, Finike Kaymakamı Mesut Yakuta, Finike Belediyesi Meclis Üyesi Berin Pehlivan, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Zülfü Çelik, İlçe Koordinatörü Necati Bahçeci de izledi. Konser sonunda konuşma yapan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Zülfü Çelik, Finikelilere teşekkür etti. Finike Belediyesi Meclis Üyesi Berin Pehlivan Türk Halk Müziği Bölüm Başkanı Nihat Akçer’e çiçek ve plaket takdim etti.