Manisa Haberleri

Karasu İsale Hattının Bakım Ve Onarımı Yapıldı

Haber 04.03.2016 12:59 Cuma
Safranbolu Belediyesi Asfalt Şantiyesi Amirliği ve Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri Karasu İsale Hattı Bakım ve Onarım çalışmalarını gerçekleştirdi.
Havaların ısınması ile birlikte çalışmalarını hızlandıran Safranbolu Belediyesi bir yandan Karasu İsale Hattı Bakım ve Onarım çalışmalarını devam ettirirken bir yandan da Barış Mahallesi Adalar Sanayi Sitesinde dolgu ve reglaj çalışmalarını sürdürüyor.
Safranbolu’da yaşayan vatandaşlara hizmetin en iyisini sunabilmek için çalışmaların ara verilmeden devam ettiğini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, “Amacımız daha yaşanılır bir Safranbolu. Bunun için çok büyük bir aile olan Safranbolu belediyesi olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu bağlamda, Şantiyemiz, Fen İşleri Müdürlüğümüz, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüz, Park Bahçeler Müdürlüğümüz yani tüm ekiplerimiz ara vermeden görevlerinin başında. Bununla birlikte oluşabilecek sorunların giderilmesi ve ivedilikle gerekli birimlere ulaştırılması noktasında Beyaz Masa’da 24 saat halkımıza hizmet vermeye devam ediyor” dedi.